Ev Taşıma

Ev Taşıma

Evden Eve Nakliyat ve ev taşıma hizmeti veren Firmamız; değerli eşyanızı, antikalarınızı, ev ve ofis eşyanızı, değerli arşivlerinizi titizlikle, dünya standartlarına uygun şekilde paketler ve taşır. itinalı 24 saat açık telefonlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.Sonrasına gelen şikayetler ise aslında çok tanıdık, nakliye firması sözünü tutmadı, anlaşmaya uymadı, eşyalarım hep çizik içindeydi, kolilerim kayboldu, eşyayı yüklediler indirmek için tekrar para istediler, hamallar eşyayı görünce kaçmış bizde yukarıda bekliyoruz ki işe başlasınlar diye vs. gibi yüzlerce, binlerce şikayet. İstanbul Ev Taşıma. Bu taşıma işleminde; eğitimli ve tecrübeli personel ve modern araçlar ile evinize getirilen özel taşıma ve paketleme malzemesi ilk olarak sizin eşyanız için kullanılır. Şehirlerarası evden eve nakliyat sektöründe en önemli unsur ambalajlamadır, Ambalajlaması yapacak Şehirler arası Ev Taşıma personeli konusunda uzman deneyimli olması gereklidir. Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat sürecinde eşyaların iyi güvenli ambalaj yapılması hasarsız güvenle şehirler arası ev taşınması demektir.

Ev Taşıma Firmaları

Ev Taşıma firmalarının için en köklü firmamız Çelebi nakliyat uzun yıllardır tüm türkiyeye hizmet vermekteyiz. Firmamız ev taşıma hizmeti için bir çok opsiyon tanımaktadır bunlardan birisi ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Evinize gelip eşyalarınızın sayımını ve durumlarını kontrol ediyoruz ve sizlere daha detaylı bilgi aktarıyoruz. Ev taşıma firması olarak profesyonel bir şekilde eşyalarınızı türkiye içinde bütün il ve ilçelerimize taşınmasını sağlıyoruz. Hızlı ve güvenli hizmet için Çelebi nakliyatı seçtiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Taşınma esnasında bütün eşyalarınız sigortalı ve güvenli olarak taşınmaktadır. İşlem esnasında sizler hiçbir eşyaya dokunmuyorsunuz bütün taşınma, paketleme, montaj gibi bütün ev taşımacılık hizmetini bizler sizlere sağlıyoruz. Aracımız yola çıkmadan eşyalarınızın hepsinin sigortası yapılıyor ve ardından hemen eşyalarınızı aracımıza yüklüyoruz. Bu süreçte eşyalarınızın başlarına hiçbir şey gelmeden taşınmasını sağlıyoruz. Ambalajlama ve paketleme işleminde sizler için en kaliteli ve en dayanaklı eşya paketleme ürünlerimizi kullanıyoruz. Araç filomuz ve personellerimiz en hızlı şekilde sizler için seferber olmaktadır. Taşıma işlemi için adresinize gelen kişiler tamamı bize ait olmakla birlikte sizlerin istediği şekilde paketleme işlemini yapmaktadırlar. Durum esnasındada ofisimiz ile de irtibata geçerek durumu kontrol edebilirsiniz. Ev taşıma firması olarak size sunduğumuz taşıma hizmetinde elimizden geldiğinin daha fazlasını sizler için yapıyoruz.

Bizim için en değerli şeyler arasında müşteri memnuniyeti ve güleryüz geldiği için kendi işimizi en kaliteli yapmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalııyoruz. Sizlerinde bir nakliyat firmasından beklediğiniz dürüstlük tecrübe ve profesyonellek ise bizim temel ilkelerimizdir. Avrupa standartlarında hizmet kalitemiz ve geniş araç filomuz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız.

Bazen müşterilerimizin taşınma esnasında karmaşık bazı problemler ile karşılaştıklarını görmekteyiz, tüm bu karmaşıklıklara en profesyonel çözümleri Çelebi Nakliyat olarak çözüm üretebilecek potansiyele sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Ailenizle ve sevdiklerinizle daha fazla zaman harcamak isterseniz tüm yükünüzü biz taşıyalım, arayın tanışalım...