Evrak Depolama

Evrak Depolama

Dijital çağda bile, zorunlu olarak, birkaç yıl boyunca bazı önemli belgeleri tutmalıyız.Ayrıca güvenlik nedeniyle sakladığımız belgeler de var. Mevzuat gereği, şirketlerin arşiv, hesap defterleri ve benzerleri gibi çeşitli belgeleri tutmaları gerekmektedir. Sorun şu ki, yıllar boyunca evrak birikimi ciddi bir sorun yaratmaya başlıyor.

Günün sonunda, evinizde tutulması gereken kişisel belgeler veya şirketinizdeki herhangi bir yasal dosya için olsun, tüm bunlar büyük bir alan kaplar. Daha da kötüsü, bu yığın büyümeyi asla durdurmaz. Sadece güvenlik için sakladığınız ve sadece mülk satmak gibi özel bir durumda kullanacağınız olanları ayırın. Tüm bunların bir listesini yapın ve günlük yaşam veya diğer anlar için gerekli olmayanları bize gönderin.

Firmamızda kutular son derece temiz, havadar ve güvenlidir. Günün 24 saati ve haftanın 7 günü video izleme vardır. Ayrıca, sadece kutuya erişebilir ve her zaman yardım etmeye hazır özenli bir personelin desteğine sahip olabilirsiniz. Firmamızın desteğiyle, girişimci yatırımlarını işinin özüne ve ürünlerine yönlendirirken, kendi kendini depolamayı şirketin bir uzantısı olarak dönüştürür. İşadamları ve girişimciler için avantaj yoktur. Firmamızdan bir kutu kiralarken, sözleşmeler aylıktır ve iptal için herhangi bir ceza yoktur. Ayrıca, müşterinin ihtiyaçlarına göre değişebilen boyut seçimi konusunda esneklik vardır. Rumeli Depolama, stratejik noktalarda yer alan 13 adet deposuyla İstanbul'daki en büyük kişisel depolama ağlarından birisidir. Çözüm, sizin ve şirketiniz için değerli olanı, ihtiyaç duyduğunuz süre boyunca esneklik ve güvenlikle korumak için 1m²'den 250m²'ye kadar bir kutu kiralama olanağı sunar.