Profesyonel Ev Taşıma

Profesyonel Ev Taşıma

Tek Bir Günde Hızlı Ev Taşıma Hizmeti

Genellikle ev sahipleri tarafından ev taşıma işlemi çok zahmetli ve uzun bir iş olarak görülmektedir. Ancak Rumeli Ofis Nakliyat ve Depolama işletmesi olarak taşınma işlemlerinin tek bir gün içerisinde çözülmesi için uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Bu sayede şehir içinde ve şehirlerarasında taşınma işlemleriniz için firmamıza başvurarak hızlı çözüm elde edebilirsiniz. Firmamız sizden gelen talepler üzerine öncelikle evinizde inceleme gerçekleştirir ve taşıma işlemleri için planlama olgular. Bu planlama sayesinde evinizde bulunan değerli eşyalar, beyaz eşya, teknolojik eşyalar, giyim eşyaları, mutfak eşyaları ve mobilya gibi her eşya gözden geçirilir. Sonrasında bu eşyaların taşınabilmesi için gereken tüm ambalaj malzemeleri, koli, çelik, kasa ve güvenlik malzemeleri konusunda liste yapılır. Firmamız gerçekleştirdiği bu inceleme ve listeleme çalışması sonrasında taşınma için belirlenmiş olan günde adresinize ulaşarak A’dan Z’ye evinizdeki tüm eşyaları özel bir şekilde paketler ve taşımaya hazır hale getirir. Söz verilen günde ve saatte taşıma işlemlerinin başlamasıyla birlikte özellikle şehir içi taşımacılık hizmetlerinde aynı gün içerisinde sonuç elde edilir. Sistematik ve tempolu bir şekilde çalışma sergilediğimiz için ev taşıma hizmetleri bir gün içerisinde tamamlanarak, yeni eviniz yaşanacak bir hale getirilir. Firmamız ilk aşamada gerçekleştirilen anlaşma ile birlikte çalışacak personel sayısı, verilecek hizmet standartları, talep edilecek fiyatlar konusunda net bir sonuç oluşturur.

Eğitimli Ve Tecrübeli Personeller ile Ev Taşıma Hizmetleri

Profesyonel bir yapıya sahip olan firmamız, ev taşıma hizmetleri için son model araçlar ve teknoloji ile desteklenen bir sistem kullanmaktadır. Özellikle İstanbul gibi metropol şehirlerde çok yüksek katlı binalarda taşıma işleminin gerçekleştirilmesi için de özel asansör sistemleri ve yüksek sayıda personelden yararlanılarak hizmet verilir. Sağlanan bu profesyonel yapı sayesinde Rumeli Ofis Nakliyat ve Depolama işletmesi olarak sizlere verdiğimiz hizmetlerde sorunsuz bir sistem sunuyoruz. Bu sorunsuz sistemin gerçekleştirilmesi için özellikle eğitimli ve tecrübeli personellere çok yüksek özen gösteriyoruz. Personellerimiz evinizdeki eşyaların özel bir şekilde taşımaya hazır hale getirilmesi için paketleme, ambalajlama ve de-monte işlemlerini hızlı bir şekilde sağlamaktadır. Elde edilen bu yüksek standart sayesinde taşınma işlemi sırasında hiçbir eşyanız hasar veya sorun ile karşılaşmaz. Taşıma işleminin tamamlanması sonucunda evinize ulaştırılan eşyalarda yeniden kullanılır sonuçlar elde edilir. Bu kapsamda de-monte mobilyalar tekrar kullanacakları yerlere kurulur, beyaz eşyalarınız kullanılacak alana monte edilir ve bağlantıları yapılır. Mutfak eşyalarını ve özel eşyalarınızı hazır bir hale getirilir

Ev Taşıma İçin Doğru Seçimden Vazgeçmeyin

Şehir içi ve şehirlerarası şekilde ev taşıma hizmetleri almak istediğinizde, doğru firma seçiminden hiçbir zaman vazgeçmemeniz önemlidir. Çünkü firmamız, taşıma işlemlerini gerçekleştirmek için eşyaları güvenli bir şekilde ambalaj ile ve sigortalı bir sistem ile taşımaktadır. Sunulan bu hasarsız taşıma işlemi sonucunda, huzurlu bir şekilde kullanabileceğiniz yeni ev ortamınız elde edilir. Evden eve nakliyat hizmetlerinin gerçekleştirilmesi sırasında evinizin boyutlarına ve ihtiyaçları karşılayacak niteliklere göre yeterli sayıda personel ile hizmet verilir. Bu nedenle öncelikli olarak mutlaka firmamıza başvurarak, inceleme çalışması talep etmeniz önemlidir. Hatta internet sitemiz üzerinden veya Fiyat Al hattı sayesinde online randevu sistemini kullanarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Rumeli Ofis Nakliyat ve Depolama işletmesi olarak 365 gün 7/24 ulaşabileceğiniz bir telefon hattı kullanmamız sayesinde sizlere en nitelikli desteği sağlıyoruz. Bu sayede ev taşıma işlemi korkulu bir rüya olmaktan çıkarak, çok basit bir hale geliyor. Özellikle İstanbul gibi şehirlerde en uzak ilçeler arasında dahi tek bir gün içerisinde taşınma tamamlanmaktadır.