Eşya Ambalajlama

Eşya Ambalajlama

Eşya Ambalajlama , özellikle taşınma öncesi dikkatlice yapılması gereken en önemli işlemlerden birisidir. Taşınacağınız yere kadar eşyalarınızın kırılmadan ve dökülmeden sağlam bir şekilde teslimatı için oldukça önemlidir. İsteğiniz doğrultusunda taşınma nakliyat sigortası kullanarak eşyalarınızı bu tür zararlara karşı extra olarak sigortalayabilirsiniz.

Sizin yapmaktan sıkılacağınız tüm paketleme, ambalajlama ve taşıma işlemlerini yaparken biz tamamen keyf alıyoruz.

Eşya paketleme işlemlerimizde ambalajlarımız özel yapım malzemelerden kullanılarak yapılmaktadır. Bu şekilde cam eşyalarınız ya da elektronik cihazlarınız için extra bir koruma sağlamış olacaksınız. Eşya nakliyat öncesinde paketleme kitlerimizden birini seçerek paketleme hizmetini başlatmış olacaksınız, seçeceğiniz paketlere göre fiyatlandırmalarımız değişecektir. Antika eşyalarnız için ayrı bir paketleme kiti ve sigortası seçebileceğiniz gibi günlük kullandığınız eşyalarınız için farklı daha ekonomik bir paket seçebilirsiniz.

30 yılı aşkın İstanbul ve çevre illerinde hizmet veren firmamız ile çalışmadan önce fiyat listemizi öğrenebilir ya da taşınma ve paketleme hizmet sürecini öğrenmek için firmamızdan ücretsiz expertiz hizmeti alabilirsiniz. Tüm bu işlemler için iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.