Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Küçük bir muhasebe firması ya da büyük bir teknoloji firması olsanızda hızlı, güvenilir ve profesyonel bir nakliyeye ihtiyacınız varsa tam aradığınız yerdesiniz. Nakliye süreci önemli ve dikkate alınması gereken bir sürü etabı var. Ancak işini seven ve bu işi yapmaktan zevk alan bir firma ile çalışmak üzeresiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır. Ofis taşıma ve nakliye, depolama gibi işler bizim 50 yıldır bıkmadan usanmadan yaptığımız işlerdir. Onun için İstanbel ve ilçelerinde uzman kadromuz ve geniş araç filomuz ile yıllardır ofis taşıma işleri yapıyoruz. İhtiyacınız olan hizmetleri bizimle iletişim haline geçerek derhal bildirin. Ücretsiz expertiz, nakliye sigortası, ambalajlama, paketleme, depolama ve nakliye işlemlerinden hangisini ya da hangilerini isterseniz hemen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Eğitimli uzman personel, nakliye sigortası, temiz kamyonlar ve teknolojik ekipmanlarımız ile 7/24 hizmet vermeye devam ediyoruz. Uygun maliyetsiz ve ekonomik fiyatlarda nakliye işlemleri için tamda aradığınız yerdesiniz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek indirim günlerimizi ve kampanyalarımızı takip edebilirsiniz. Ofis taşıma konusunda onlarda yıllık deneyime sahip olan firmamız ile taşıma ve nakliye süreciniz güvenli, hızlı ve zamanında bitecektir. Tüm taşınma sürecinizde ki hizmetlerde tam bir uzmanlık deneyimine sahip firmamız ile hemen tanışın.

Ofis içinde ki malzemeler içinde bulunan bilgisayarlar ve diğer ofis malzemelerini karton kutulara yerleştirmek yerine daha koruyucu malzemelrin içine önce koruyucu ambalajlarla yerleştiriyoruz. Bu şekilde sizin değerli eşyalarınızı korumakla kalmayız kendi işimizi daha iyi yaparak referanslarımızı çoğaltmış oluruz. Ofis koltuklarınız, masalarınız ya da diğer fotokopi makinalarınız için en iyi nakliye firmasını seçecekseniz doğru yerdesiniz.

Günümün hareketli ekonomik yaşamı ofis veya şirketlerin farklı noktalardan taşınma sürecini beraber beraberinde getiriyor. Bu bağlamda ofis taşıma hizmetlerinin son derece önemli ve dikkat gerektiren bir çalışma olduğu elbette hepimizin malumudur. Çünkü bu tarz nakliyat faaliyetlerinde oldukça değerli bilgisayarlar ve teknolojik cihazların şehir içi veya şehirlerarasında taşınmaları söz konusu olabiliyor. Sözgelimi fuarlar bu açıdan önemli bir örnek teşkil etmektedir. Özellikle teknoloji fuarları gibi organizasyonlara her yıl çeşitli illerden hatta yurt dışından pek çok cihaz taşınarak burada sergileniyor. Dolayısıyla pahalı olduğu kadar hassas bu cihazların teknik şartnamelere uygun taşınmaları ve hasar görmemeleri hayati önem taşıyor. Uluslararası standartlarda ofis ve büro taşımacılığı yapan firmamız sizlerin bu alanda ortaya çıkan taleplerini profesyonel düzeyde karşılamaktan gurur duyacaktır.

Yüzlerce Başarılı Çalışma İle Ofis Taşımacılığında Zirveyi Zorluyoruz

Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz yüzlerce teknolojik ve mekanik cihaz transferinde göstermiş olduğumuz başarılı ve hasarsız çalışmalarımız sayesinde yerli ve yabancı çok sayıda şirketin hizmetini gerçekleştiren rumeli nakliyat ofis taşımacılığında zirveyi zorlamaktadır. İlkelerinden hiçbir şekilde ödün vermeyen kuruluşumuz prensipli çalışması ve disipliniyle siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmanın ne derecede önemli olduğunun bilinci içerisinde hareket ediyor. Bu çerçevede firmamız bünyesinde elektromekanik cihazların sökümü ve tekrar kurulumunun uzman personelimiz tarafından yapıldığını hemen belirtelim. Aynı zamanda taşıdığımız eşyanın fuarlar gibi seyyar bir bölgeye indirilmesi veya birkaç gün önce gelinmesi durumunda eşyalarınızı standartlara uygun depolarımızda muhafaza edebiliyoruz.