Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat ve ev taşıma işlemi bizimle artık çok kolay rumeli nakliyat olarak şehirler arası nakliyat işlemlerinde En büyük yardımcınız olmaya hazır firmamız geçmişten gelen tecrubesi ve profesyonel ekipleri ile Siz değerli müşterilerimize hizmet için bir telefon kadar yakınızda istanbul diyarbakır evden eve nakliyat işlemlerinizde öncelikle firmamızı arayıp taşınıcağınız şehri ve eşyalrınızın nerden alınıcağının bilgisini vererek özel ve ücretsiz expertiz talebinde bulunun sonrasında evine gelen yetili arkadaşlarımız eşyalarınızın taşınmasında lazım olabilecek araç ve ekip sayısını ayarladıktan sonra genel bir fiyat çalışması yaparlar. Karşılıklı antlaşma yapıldıktan sonra istediğiniz saat’e evinize gelen ekiplerimiz mutfak dahil olmak üzere tüm kırılıcak ve hassas ev eşyalarınızı özel kağıtlar ile sarıp çeşitli boyutlarda olan karton ve çelik koliler içine nizami ve kırılmicak bir şekilde yerleştirilir tüm mobilya aksamlarınız demonte ettikten sonra özel üretim olan kalın ve havalı paketleme malzemelerimiz ile hiçbir yeri açık kalmayacak şekilde paketlenir tüm beyaz eşyalrınız ekibimiz arasında bulunan tehsisatcımız tarafından sökülüp tüm koruma vidaları takılıp paketlenir gardroplarınızda bulunan askılı elbiseler için firmamızın özel yapım olan partativ dolaplara asılarak kırışmadan taşınır sehirler arası taşıma işlemlerinde minumum 1 gün maksimum 3 günluk taşınma ve yol süresi istenir. Teslimat esnasında istek ve arzularınıza göre ekiplerimiz tüm ev eşyalrınızı istediğiniz odalara ve istediğiniz şekilde yerleştirip kurumunu yaparlar . firmamız 24 yıllık tecrubesi ile tüm taşınma işlemlerinizda kusurusuz bir hizmet için daima sizinledir.

Nakliyat Güvenliği

Nakliyat esnasından eşyalarınızın tüm güvenliği şirketimize aittir. Profesyonel olarak taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınız ve teknolojik eşyalarınız en iyi şekilde paketlemesini yaparak teslimini sağlıyoruz. Eşyalarınız şirketmiz tarafından tam sigorta yapılarak herhangi bir problem karşı önlem alınmaktadır. 1994’ten bu yan rumeli nakliyat firmamız olarak en iyi şekilde eşyalarınızın en temiz ve en hızlı bir şekilde nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz bütün illere özellikle ege illerine yoğunlukla yapılmaktadır 1 gün içerisinde güvenli bir şekilde taşınmanız için personel ve araçlarımızı sizler için seferber ediyoruz.

Şehirlerarası Nakliyat

Taşınma kararı aldığımızda, kafamızda birçok soru oluşur. Şehirlerarası nakliyat işlerinde eşyalarınızın zarar görmesi sizi hem maddi hem de manevi anlamda kötü ekleyecektir. Şehirlerarası nakliyat yapılırken asıl dikkat etmeniz gereken nokta; nakliye şirketinin gerekli uzmanlığa ve tecrübeye sahip olması gerektiğidir. Taşımacılık alanında uzman olmayan her firma zarara uğratacaktır. Büyük ev eşyalarının hasar görmesi ve özel eşyalarınıza özen gösterilmemesi yeni taşındığınız evde mutlu olmanızı engelleyecek, hayalini kurduğunuz yeni yaşam yerini bir hüsrana bırakacaktır. Bütün bu olumsuzlukların yaşanmaması için uzman kadromuz, teknoloji destekli taşıma ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Şehirlerarası nakliyatta kendimize taşınma sürecinin her aşamasında kendimize güveniyoruz. Taşınma işleminin en önemli aşaması paketlemedir. Paketleme işlemi uzman personelimiz tarafından yürütülmesi gereken hassas bir süreçtir. Gerekli önlemler alınmadığında paketleme işleminin yetersizliği yüzünden geri dönülmez zararlar meydana gelebilir. Tam da bu yüzden paketleme yapan her personelimiz tedbiri asla elden bırakmaz. Hiçbir zaman özensiz bir paketleme yapmazlar. Çalışanlarımızın her biri yaşanabilecek aksaklıkları önceden fark eden ve önlem alan kişilerdir. Şehirlerarası nakliyat hizmeti verilirken eşyalarımız kendi eşyalarımızca özenle taşınır. Araca yükleme sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için her önlem alınır. Sizi mağdur edip maddi kayba uğratacak her felaket olmadan önce araçlarımızda engellenir.

Uzman personelimiz bugüne kadar edindikleri tecrübeler dolayısıyla asla özensiz bir paketleme ve nakliye hizmeti sunmaz. Adresinize yönlendirilen her bir personelimiz senelerdir bu işi yapan ve tecrübe sahibi kişilerdir. Nakliye sırasında oluşabilecek her aksaklık için önceden önlem alınır. Sizin uyarılarınızı da dikkate alarak şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetini sunarlar. Nakliye sırasında yaşanacak aksaklıkların her biri önceden hesaplanır ve çözümler üretilir. Nakliye sırasında oluşabilecek araç sarsıntılarına karşı tüm araçlarımız önceden kontrol edilir. Bir diğer yandan çok fazla çukuru olan yollar nakliye işlemi sırasında asla kullanılmaz. Sizin belirttiğini yere gidilmeden önce kullanılacak olan yola uzman ekiplerimiz karar verir ve bu karar verilirken en kısa olan rota her zaman ilk tercihimiz olur. Oldukça pahalıya satın aldığınız televizyon, bilgisayar ve beyaz eşyaların paketlenmesi sırasında eşyalarınıza hiçbir zarar verilmez. Saydığımız bu ürünlerin üzerindeki en ufak çizik bile sizi büyük maddi hasarlarla karşı karşıya getirir. Hali hazırda taşınma sürecinde yeterince harcama yapmış olan sizler, uzman bir kadro ile çalışmadığınızda bir de taşınma sonrasında büyük masraflar altına girersiniz. Çizdiğimiz bu karanlık tablo ile karşılaşmamak için bizim gibi uzman bir kadro ile çalışmak zorunluluğundasınız. Şehirlerarası evden eve nakliyat alanında uzmanlığına güveniyor ve taşınma sonrası bu karanlık tablo ile karşılaşmayacağınızın garantisini veriyoruz.

Taşınma kararı alındıktan sonra alınması gereken en önemli karar hangi nakliye firması ile çalışılacağıdır. Nakliye firması, yukarıda çizdiğimiz tablodaki gibi özensiz olursa büyük masraflarla karşı karşıya kalmanız kaçınılmazdır. Ancak; alanında uzman, işine değer veren ve müşteri memnuniyetini odağına alan bir firma ile çalışırsanız, taşınma sonrasındaki günde işleriniz sekteye uğramadan işlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz. Uzman taşımacılık kadromuz, taşınma süresince yaşayabileceğiniz her aksaklık için sizin yerinize önceden önlem alır. Örneğin; firma olarak eşyalarınızın paketlenmesi bizim için oldukça kritik bir süreçtir. Eşyalarınız hiçbir hasar almayacak şekilde paketlenir ve ardından araçlarımıza yüklenir. Araca yükleme aşamasında ise oldukça titiz davranan çalışanlarımız, eşyalarınızın yol boyunca hasar almaması için çabalar. Yolda yaşanabilecek olan en ufak sarsıntı dahi eşyalarınıza zarar vereceği için araç yüklemesi işlemine son derece önem verilir. En son olarak da belirlediğiniz yere ulaştırmış olduğumuz eşyaları sizin dileğinize göre yerleştiririz. Sizin ise tek yapacağınız; hayatınıza kaldığı yerden devam etmek olacaktır. Evinizi taşırken hiçbir problemlerle karşı karşıya kalmamanız ve ek masraflarla yüzleşmemeniz için uzman personellerimiz ile daima yanınızdayız.